Hotel Hołubowski – Piła

Hotel ** HOŁUBOWSKI  w Pile.

W przytulnych i wygodnie urządzonych pokojach zapewniamy odpoczynek zarówno turystom jak i osobom podróżującym służbowo. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej załodze przyjmujemy grupy zorganizowane z całego świata.

Naszym gościom oferujemy 74 miejsca noclegowe w 36 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz dwóch apartamentach. Jesteśmy w stanie zaaranżować wygodny pokój rodzinny dla czterech osób. Wyposażenie pokoju: łazienka, bezprzewodowy Internet. Dla wygody i bezpieczeństwa naszych gości zapewniamy całodobową ochronę oraz parking strzeżony.

Głównym atutem Hotelu** HOŁUBOWSKI jest restauracja hotelowa. Rekomendacją naszej kuchni jest fakt, że na XXII Kulinarnej Olimpiadzie IKA w Erfurcie trenerem, a zarazem kapitanem reprezentacji regionalnej OSSKiC – Poltauria był właściciel i szef kuchni lokalu Zenon Hołubowski, który wraz ze swoim zespołem zdobył brązowy medal.

Nasza restauracja jest idealnym, o ile nie najlepszym, miejscem w Pile na zorganizowanie wesela, lub dowolnej imprezy okolicznościowej.

003

Nasza oferta usług gastronomiczno-hotelowych skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych jak również dla firm i urzędów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale:

  • sala główna (pojemność do 160 osób),
  • sala restauracyjna (pojemność do 50 osób),
  • sala oliwkowa (pojemność do 40 osób),

na których z powodzeniem możemy dla Państwa przygotować praktycznie każdy rodzaj imprezy.

Dla przedsiębiorstw i urzędów z oferujemy organizację bankietów firmowych, szkoleń i konferencji jak również imprezy integracyjne.

 

Hołubowski Hotel & Restaurants
64-920 Piła, ul. Orla 67 (Motylewo)
tel.: 67 349 14 24
fax: 67 349 14 23
e-mail: info@hotel-holubowski.pl

Recepcja Hotelu Hołubowski
tel.: 67 349 14 24
e-mail: recepcja@hotel-holubowski.pl

Dział Marketingu
Martyna Bednarska
tel. kom.: +48 519 178 336
e-mail: marketing@hotel-holubowski.pl

 

Dodaj komentarz